Uncategorized

This Year… | Photography

Nagu öeldakse ikka, et uuel aastal uue hooga siis seda ma ka teen võttes endale see aasta ette pisikese projekti/challengi, oleneb kuidas seda võtta aga igastahes idee on selline, et igapäev proovin luua midagi fotograafilist või leiutada midagi huvitavat photoshopis. Otseselt reegleid ma omale ette ei sea, kuna tean täpselt, et mingi hetk vajub see suur motivatsioon ära aga ei ole hullu, seega kui mul mõni päev vahele jääb ei ole midagi hullu. Ideaalis võiks vähemalt 2 projekti või nö tööd nädalas vähemalt olla. Fotode temaatika võib varjeeruda seinast seina vastavalt päevale ja vastavalt emotsioonidele aga võib tulla nii fantaasia stiilis, millele ma siiski põhi rõhu sean, kuid võib ka tulla lihtsaid elustiili shoote. Vahest võib ka mõni portree projekti ära eksida ja vahest mõni suurem projekt, Kõik hakkab tujust ja hetkelistest ideedest olenema. 
Aga miks ma seda teen siis? Ikka selle pärast, et areneda ja oma loovust elus hoida. Kui küsida ükskõik mis professionaalselt fotograafilt, et mis on kõige parem nõu, mida nad saaksid sulle anda, siis kõigil on üks ja sama vastus, pildista, pildista ja veel kord pildista, sest ainult nii sa arendad oma oma oskusi. 
Projekti käigus ma loodan ka näha seda poolt, mis kunagi oli, kui ma esimest korda omale peegel kaamera ostsin kui suur mu hype oli iga kord midagi pildistada, ma ei kartnud kellegi arvamust ega midagi, kõik mu hullud ideed olid teostatavad ja ma ei mõelnud, et wot see liig. Eks see kindlasti on kergelt ka mugavus tsoonist välja tulemine ja enda proovile panemine, seega daamid ja härrad pange end valmis, sest te hakkate nägema siin blogis igasuguseid põnevaid pilte selle projekti/ challengi (võtke seda kuidas ise soovite) käigus.
As they say in the New year everything is new so this year I’m taking on a project/challenge take it as you like but the idea behind it that I’m gonna be taking a photo a day or Photoshop project a day.  I’m not gonna set any strict rules for my self-cause i know I’m gonna miss a few days at least the ideal is that i least take 2 photos a week or 2 Photoshop projects.  The theme of the photos can be different they can be fantasy related, lifestyle or just portraits it all depends on the mood and the time.
But why am i doing this you may ask well it really simple if you ask any photographer for advice on how to become better at photography they all mostly will say just go a and shoot, shoot and shoot some more cause that’s the only way you will get better at photography.
Thru this project i also hope to see the side of me that got lost a while back but when i first got myself a camera and taking pictures created such a hype and no crazy idea was too crazy for me. I guess it’s also kind of about getting out of my comfort zone and trying New and daring things that scare me. So ladies and gentlemen make yourself comfortable cause your gonna be seeing a lot of interesting stuff in this blog.

Esimene foto sellel aastal wuup! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.