Uncategorized

Photography Gift Guide | Other

Jõulud on kohe uksetaga ja mina siin juba ostan kinke sõpradele ja samas nuputan mida oma kallitele osta, mis oleks neile kõige parem ja praktilisem kink. (Ma jään iga aasta nii hiljapeale kinkidega) 
Ma reaalis iga aasta googeldan mida kellele kinkida ja selle võimaluse olemasolu on väga hea, sest siis saab natukenegi ideesi, eriti kui on mõni raskem juhus, nagu näiteks kui kuskilt ilmub välja keegi minusugune, kes tahab midagi praktilist aga otseselt ei tea mida  tahta. Selle peale teengi siis ühe väikse kinkide ideede nimekirja  millega saaks üllatada oma fotograafist sõpra, kallimat või pereliiget. Kuigi see nimekiri on nüüd natuke hilja peale jäänud siis loodan, et on äkki abi viimase minuti kingi ostjatele.
Pildiotsingu memory card tulemus
SanDisk 64GB Extreme PRO
1.Mälukaart. 
Asi millega kunagi vist puuse ei saa panna, on mälukaart. Mälukaarte pole kunagi liiga palju ja üks lisa kaart ei tee kunagi paha.
Seotud kujutis
   Link
2.Kaamera rihm
See on asi, mis on igal kaameral kaasas aga need üldiselt on kuidagi igavad ja kõigil ühesugused.
Varjante on palju millist tellida, näiteks aliexpressist saab odavamalt, samas saaab etsyst mõne unikaalsema mida ikka igaühel pole.
Seotud kujutis

Canvas Camera Bag ZLYC Leather Link

3. Kaamera kott . 
See kink on küll veidike kallima poolne aga samas see on väga hea kink fotograafist sõbrale, kuna nende varustus kasvab ajapikku siis on vaja suuremaid kotte, mille sees hoida oma varsustust turvaliselt või siis hoopiski osta kotti sisu, mida saab panna teise kotti sisse, et varustus oleks alati turvaliselt.
Pildiotsingu polaroid instax mini 8 tulemus
Instax mini 8
4.Polaroid kaamera või ühekordne filmi kaamera.
 Polaroid on natuke kallim kink, kuna kaamera ise on juba kallis ja film on ka korralikult krõbe 10. filmi kohta aga see jällegi üli armas kink ja üli hea viis mälestuste püüdmiseks. Kui otsida odavamat varjanti, on olemas need ühekordsed filmi kaamerad millele filmi vaja osta ja ilmutada, samuti üli hea viis kuidas mälestusi püüda ja samas asja teeb selle puhul veel põnevamaks see, et neid pilte ei näe enne, kui oled pildid ära ilmutanud.
Pildiotsingu loodusfoto aastaraamat 2017 tulemus
Link

5. Fotograafia teemaline raamat

Raamatuid pole kunagi liiga palju ja eriti veel foto raamatuid. Alati ei pea olema mingu hullude õpetustega raamat, vaid reaalis raamat täis imelisi fotosi. Sõber/sõbranna, kes on moe fotograaf, kingi talle näiteks erinevate disainide fotode raamat, üli hea inspiratsiooni ammutamiseks ja lihtsalt üli hea kink.
Pildiotsingu reflector photopoint tulemus
6.Reflector
Natuke spetsifilisem asi aga reaalis nii praktiline kink. Igal fotograafil peaks see varustuses olemas olema. Polegi muud vaja öelda!
Pildiotsingu photoalbum tulemus
7. Fotoalbum või fotokapp
Ma olen veel seda usku, et oma fotosi tuleks välja printida ja säilitada. Kui koguaeg seda teha koguneb neid pilte ikka palju seega praktiline võib olla näitekst fotoalbum, või eriti khuul oleks üks mõnus puidust kast, kus neid säilitada.
Pildiotsingu photo on canvas tulemus
8.Foto lõuendil.
Üli hea mõtte on lasta foto välja printida lõuendile või mõnele muule materjalile. Tema lemmik foto või tähendusega foto.


Seotud kujutis
9. Mälukaardi hoidja .
Ma ei mõtle seda väikest üksikut plastmasist ümbrist, mis mälukaardiga kaasa saad, vaid reaalis nagu mälukaartide kotti, kuhu saaksid kõik oma kaardid hoiustada ja nii, et nad ei kao ära. pealegi hoidjas ei juhtu nendega midagi ja nad kõik on vähemalt üheskohas.

Pildiotsingu camera ring tulemus
10.Fotograafiaga seotud aksesuaarid.
Nagu näiteks sõrmused, särgid kaelakeed, tassid, telefoni ümbrised see nimekiri on nii pikk. Kink on lihtne, armas, odav (ei aja eelarvet lõhki ) ja sellega saad talle meelde tuletada, et sa tead, et ta on fotograaf ja tegelikult sul oleks pilte vaja endast … oky tegelt ma oleks jumala häppy siukse kingi üle, sest kink ei pea ei tea kui peen olema, tähtsam on see, et mind peeti meeles .
See siis oli minu poolt väike list, mida oma fotograafist sõbrale kinkida loodan, et oli natukengi abi või seda lugedes tekkis mõni uus idee ja kui midagi nimekirjast puudu on siis kindlasti anna all kometaarides mulle teada, et saaks järgmine aasta natuke varem teha listi 2.0 versiooni . 🙂
Christmas is just around the corner and here I am, figuring out what to buy for my close ones and what would be the best and most practical present for them. Every year I am google searching what should I buy for somebody and the option top search for that kind of things is really good and you can get some good ideas, if you have a friend like me, who has no idea what they want for Christmas. So I’m making this gift guide for a person who wants to surprise your photographer friend, loved one or family member.

1.Memory card
You never have too many memory cards and its simple and practical gift.

2.Camera strap 
It’s something that you get with any camera but they are kind of boring. You can get one for quite cheap from aliexpress or a more expensive and unique on from etsy.

3. Camera bag 
It tends to be on the more expensive side but its a good gift idea for your photographer friend as their gear is growing, they will need bigger and bigger bags to keep their equipment safe so why not get them a nice backpack or get them a gear insert for their existing bag, so they can use their own bag but still keep there gear safe.

4.Polaroid camera or a disposable camera 
A polaroid camera is more on the expensive side and the film is quite on the expensive also but it makes as a really good gift, it’s cute and it’s a fun way to capture memories. If your looking for a cheaper option, get them a disposable camera and some film also, it´s a good way to capture memories, later they have to wait a bit to get the film developed but I’m sure its worth the wait.

5.A photography book 
There’s no such thing as too many books and what a better gift to get them a book about photography or a photo book filled with photos. If they shoot fashion, get them a fashion photography book ,its good inspiration source and just an awesome gift to give.

6. A reflector
Its a bit more specific but its the most practical gift to give. Every photographer needs one! 

7. A photo album or a photo box 
What a better whay to keep your memories, than to print them out and keep them in a album or even better, get a nice wooden box to keep them inside.

8. Photo on a canvas
Another good gift idea is to get their favorite photo on a canvas. It’s a good decor item and it’s a special gift.

9.Memory card holder
It’s like little wallet for your memory cards to keep them safe and this way they wont lose any, plus its a nice way to organize them .

10.Photography related jewelry or item 
You can get them basically every item, what is related to photograpgy for ecaple lens mug or rings, necklaces, t-shirts , phone covers the list goes on. The gift is sweet and simple and not too expensive 

So this is my small list of items to get hope it helps out a bit ! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *