Uncategorized

Mirjam| Photography

Lõppuks jõudsin sinna maani omadega, et need pildid Mirjamist blogisse panna ja jagada teiega, ma pean tunnistama, et olen elu, elu laisem inimene vist, sest mul ununeb koguaeg blogida, mul terve märkmik ideesi ja asju täis, mida peaksin blogima või ära tegema aga ma olen reaalis koguaeg lihtsalt nii väsinud, vähemalt päeval, öössel jällegi olen siis üleval ja nii aktiivne, et ei suuda magama jääda, eks see on see öötöölise elu,  päeval magad ja öössel teed tööd .
Aga siis piltidest, see idee, et minna Mirjamiga pildistama on meil mõlemal ma ei tea kui kaua mõttes olnud ja alati onmidagi vahele tulnud, enamasti ilm, sest noh jah raske on minna reaalse padukaga pildistama. Kõige naljakam asi nende piltide juures oli tegelt see, et mul polnud algselt plaanis selliseid pilte teha, algselt oli mõttes portreesi harjutada ja noh tahtsin proovida rohkem midagi urban stiilis või siis rohkem linnaliku aga näetsa mis juhtus, proovin palju ma  proovin, tulevad mul viimasel momendil alati uued toredad ideed ja asjad lähevad teistpidi, nagu näha, nii siis saigi Mirjamist seksikas nymph, mitte metsa haldjas aga kui aus olla I aint mad, need tulid üli khuulid välja ja ma jäin vägagi rahule 😀  kuigi mu jalad olid pärast sääskede poolt nii ära söödud ja ma sain korralikult imelike pilke Viimsi rahvalt, sest noh me shootisime siiski Viimsi pargis but hey i like living on the edge. Lühike jutt venis pikkaks jutuks aga olgu nautige pilte ! 🙂
I finally got to the point, where ai remeberd to share the photos  from my shoot with Mirjam with you guys.
But about the photos, the idea to go to shoot with Mirjam has been a plan for a long time plan but every time we planned to do the shoot, something came up and we coudnt do it. The funny part about these photos was, that I din’t have a fantasy shoot planned, actually we were going to do some regular photos at first but like an hour before the shoot I had a crazt idea to have fantasy shoot, so we did. So instead of a regular potrait session I turned her in to a sexy forest nymph of sort and a bad ass queen. Eventhough I had like a ton of mosqito bites on my legs and people were looking at us weird, we still got so really awsome photos!
But enough of the chit chat, here are the photos.

Also kui keegi huvitatud siis minuga võib alati pildistama minna.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.