Uncategorized

Lost in the tropics | Photography

Heyy kallikesed jälle nädal läbi ja jälle üks ports pilte tehtud. Käisime siis Mardiga botaanika aias, ta käis seal vist esimest korda, pole kindel, aga minul on see küll üks lemmikuid kohti kus pildistada, mõnusalt roheline ja troopiline. Kuhu sa ikka lähed kui soojale maale sõita pole võimalik, ikka botaanika aeda.
 Pildid õnneks kukkusid hästi välja ja olen nendega päris rahul, rääkimata töötlusest, millega ma olen in love, mõnusalt moody ja värvid on lõppuks sellised nagu nad peavad olema, seega võib lugeda seda käiku korda läinuks. Tavaliselt kui ma kellegiga pildistamas käin, siis ma ei saa endast üldiselt ühtegi pilti aga see kord sain liialt isegi neid ning mul oli liiga suur ja isegi raske valida, mida ültse neist kasutada, seega arvatavasti tuleb siit veel üks postitus minust tehtud lemmikutega, sest ausalt öeldes mehel on hea silm lihtsalt. Jutt jutuks siin on siis pildid.

Heyy lovelies, another week has gone by and another batch of photos has been taken. This week me and Mart decided to go to the botanical garden in Tallinn. I think it was his first time there but for me it’s one of my favorite places to go and shoot, nice and green and a bit tropical. Where else do you go when you want a bit of tropics but cant travel, obviously you go to the botanical garden.
 The pictures turned out sooo good and the editing, im in love with it, they are nice and moody, just the way i want them to be. Usually i dont get any pictures of myself when i go shooting but this time i had a hard time just picking one to use so later on im gonna share later, what can i say Mart has a good eye for photography. So here are a few of my favorites from our little day trip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *