Uncategorized

Lightchaser | Photography

Peale Sona võtmist on mul telefon ja kaamera mälukaart mõlemad täis pilte temast. Tee mis sa tahad aga mul on Sona suhtes lihtsalt liiga suur vaimustus, ta näeb koguaeg nii nunnu välja või no ainult siis, kui ta pahandust ei tee . Mul tegelt oli ammu ammu üks idee mis on seotud kassi ja fairy lightidega. kuigi need pisikesed valgustused on nii üle tehtud juba fotograafia maailmas siis ma siiski lihtsalt pidin neid kasutama, et saada Sonast üks selline maagiline pilt meie tulevasse stuudio tuppa.
Ausalt öeldes teda on vahelduva eduga ikka väga raske pildistada, ma ei tea kas see ainult kasside puhul või koerete puhul ka aga nad ei lase midagi endale pähe panna ja Sona üritas terve aeg neid pisikesi valgustusi ära süüa, ta vist on reaalis koguaeg näljane. 
Pildid tulid mega nunnud ja natuke karjuvad mu jaoks Brandon Woelfel agaaaa jumala suva, sain vähemalt ühe ülimalt armsa pildid stuudio tuppa.
Valmistage end ette nüüd üli nunnudeks kiisu piltideks, sest meie sona on siiski paras südamete murdja .
Ps ! Sonal on nüüd ka oma instagram kuhu hakkan kõiki nunnusi pilte tast laadima !
Viska follow @sonathepurr !

After we got Sona both my phones- and cameras memory cards are full of photos of him.
Do what you want but I’m sooo excited, that I finally have a cat and he’s so cute all the time that its soo hard not to take photos of him. 
I had this idea for a long time to use fairy lights and a cat, even though the fairy lights are sooo overdone in the photography world, but I still had to use them to get a kind of magical photo and hang it in our soon to be studio room.
It was actually so hard to take photos of him, I don’t know if it’s only a cat thing but they won’t stay still or let you put anything on their head and Sona tried to eat the lights like all the time. I really, really think that he’s always hungry.
The photos came out super cute and kind of Brandon Woelfel like buuuuuut don’t care, I got a really, really, really cute photo of Sona.
So prepare your self for the cuteness that is about to come!
Ps! Sona now has his own instagram so i can upload all my photos of him somewhere !
@sonathepurr

Näide sellest kuidas sona on vist koguaeg näljane .
Here’s proof that shes always hungry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *