Uncategorized

Hiiumaa Vol…

Algul oli plaanis tänaseks postituseks jagada pilte Kaiaga shoodist, misbon tehtud mu värskes stuudio nurgas aga kuna Hiiumaale minek tuli ka vahepeal siis jagan teiega hoopiski seal tehtud klõpse. Hiiumaa on ikka mulle üks hinge lähedane koht, see loodus ja see vaikus. Alati oivaline koht, kus oma akusi laadida ja see loodus on isegi talvel nii ilus. Ma polnud veel enne talvel Hiiumaal käinud, kuid lõpuks nägin ka selle ära. Sattusin suhteliselt heal ajal, kui oli tulnud tsipa lund aga siiski kõik oli jääs ja nii ilus .
  Mu algne plaan oli Hiiumaale minnes pildistada tähis taevast, isegi rentisin omale 10-24mm objektiivi Photopoindist selle jaoks aga minu suureks kahjuks olid kõik ööd pilves.
Päevad olid enamasti küll pilvised aga õnneks saime ringi rännata natuke ja seda objektiivi testida looduses.
Nendel hämaratel päevadel ma ei saanudki nii võrd pilte kui ma lootsin aga just see päev, kui me pidime ära minema, oli nagu perfektne päikse paisteline ilm. Pidime veel ämmaga pilti tegema enne ja tänu heale ilmale saime me päris ilusaid pilte aga need pildid tulevad juba teises postituses. 
Aga rääkige kaasa, kus teie lemmik koht Eestis on? 🙂
My plan at first was to make a post about our little shoot with Kaia in my new studio corner but my trip to Hiiumaa came and I got some pretty nice photos, So I decided that I will share these photos first.
My favorite place in estonia is for sure Hiiumaa, it’s a good place to load you batteries and the nature is soo pretty. I havent seen Hiiumaa during winter time and I finnaly got to see it, all snowy and all the trees were icy.
My plan at first was to shoot the starry nightsky, I even rented a 10-24mm wide angel lens for it but the weather was not at my side, it was cloudy every night .
The days were also quite cloudy but the weather was okay, so we got to try the lens shooting landscapes. The days were quite dark so we couldnt take many photos but we got some nice sunrise photos and on the day when we had to leave, it was so nice and sunny and my mother in law wanted some photos and the weather was perfect for it . We got some really nice photos but i’ll tell more about those photos in another post .
Tell me whats your favorite place in your country? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.