Uncategorized

Flower Child | Photography

Vahel mulle meeldib isegi kaamera ees olla, kuigi ma ainult näen endas vigu, kui ma pildil olen. Eks selfportraitid ongi enamasti enesele, või no vähemalt mul on, et ma saaks üle iseendast ja oma arvamusest enda osas, et ei ma ei ole ju paks, kuigi mõistuses käib ainult üks ja sama mõtte, sa oled ju paks, mida sa sonid! Aga ega see mõte ei lähegi üle nii lihtsalt, iga asi võtab siiski aega.
Pildid tulid üsnagi lampi, samuti nagu mu mõistus toimib. Nägin hiiumaal maja taga karikakraid ja woila ideee!
Ilm oli muidugi parajalt sombune, jõudsime pildid ikka mega napilt tehtud, kui hakkas parajalt kallama. Ma oleks vist võinudki vihma käes chillida aga ma ei riskinud kaamera pärast, seega jah see kord siis nii.
Sometimes I like to be in front of the camera, but to be honest I usually only see my flaws but I guess selfportraits are more for myself, or just so I could get over my flaws and the thought that I am fat. Even tho the only thing I hear in my mind, is I am fat but I know that I am not, that these are just some silly thoughts, that need to get out of my head, but everything takes time.
The idea for the pictures came out of nowhere, like my mind usually works. I saw some cute daisies behind the house in Hiiumaa and woila the idea appeared.
The weather was really dark and kind of cloudy and we managed to take the photos just before it started to rain quite heavily, we could have taken some shots in the rain, but we didn’t want to risk it, because of the camera but this time it turned out like so.
So Enjoy the pictures and my awkwardness in front of the camera.

ja üks BTS Sellest et ma reaalis ei oska olla normaalne isegi oma pildil 😀

Also rääkige mulle kui võrd mugavalt te end kaamera ees tunnete ? Tekkib ka see tunne et ei oska nagu kuidagi olla ?

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.