Uncategorized

Favorite Photos 2017 | Photography

Aasta hakkab läbi saama ja nüüd on parim aeg aeg tuua 2017 aasta lemmik pildid välja. Tunnen, et oleks võinud rohkem ja paremaid pilte teha aga mis teha, see aasta läks siis nii. Ehk 2018 tuleb pildi aasta mõttes parem ja mõtted ei jää ainult pähe vaid saavad reaalsuseks, eks näis aaga tõin siis välja selle aasta enda lemmikud fotod, sest kui ma oleks toonud kõikidest shootidest välja mingi 2 pilti siis see postitus oleks liiga pikk. Praegu piltide järgi lahe vaadata kuidas nata pildid aja  jooksul on muutunud ainuüksi juba töötluse mõttes. Esimese aasta pooles ma töötlesin rohkem tumedamalt ja nagu kulunud välimusega ja teine pool aastast on nagu kerge filmikas ikka aga pildid on palju selgemad ja mood on täpselt selline nagu vaja .
Siin siis pildid järiekorda pandud alustades aasta algusest .
The year is coming to an end and what a better time to show you guys my 2017 favorite photos. I feel like I could have done better and more but the year went like this, so oh well. I hope that 2018 will be a better year in terms of photography and I hope my ideas won’t just sit in my head but will become a reality, but these are my 2017 favorite photos. Looking at my photos now, I can see a difference in editing. In the beginning of the year my editing was moodier and kind of faded but at the second part of the year my photos got more of a clean film look and are starting to look like I want my photos to look like.
Here are the photos, starting from the beginning of the year.

See piltmeeldib mulle täiega agaa kahjuks me tgime selle pildi pimedal ajal ja noise jäi väga tugev mu kaamera ja töötlue tõttu.

                                     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.