Muu

Suur võit väiksele blogile

See pealkiri kõlab mega basicult, kuigi emotsioonid on ikkagi täiesti erinevad tavapäevast. EBA jagamisel läks üle ootuste hästi.

Alustuseks tahaksin uuesti vabandada neiu ees, kelle diplomi ma jäätisekülmikult maha kukutasin! Ma olen suurim koba ja mul on siiani nii halb tunne selle pärast.

Emotsioonid on üldiselt siiski ülimalt positiivsed. Ma reaalselt olen terve päev proovinud oma mõtteid selle ümber keerutada, et äkki ma näen und? Aga ei, sääsepunnid sügelevad une jaoks liialt tugevalt.

Kui ma mõtlen eelnevate aastate peale, siis mul on alati olnud selline kergelt “eh” emotsioon. Sel ajal kui teised auhindu saavad, olen olnud lihtsalt bitch näoga (link) , või olen käinud niisama kaasa elamas. Sisimas olen alati lootnud, et äkki kunagi tuleb minu aeg. Sel aastal pidasin isegi kerge hala maha selle peale, et motivatsioon kadunud – keegi ei hääleta niikuinii minu poolt (tõesti sorry selle pärast). Ma reaalselt ei osanud ette kujutadagi, et saan sel aastal oma kategoorias ehk siis loomeblogides top 3 koha.

Kui sain teada, et ma olen midagi võitnud, olin esiteks väga segaduses, teiseks veel rohkem segaduses ja kolmandaks nii suures eufoorias, et tahtsin läbi lae hüpata.

Kohal olles mu süda kloppis ja suurest hirmust ning pisut ka teadmatusest, et mis saab, tahtsin ma nii väga sealt põgeneda. Lavale minnes oli juba kergem – selge, mul tugevad konkurendid ja rahva lemmikud, eks 3. koht on minu. See on juba superpuper, et ma saan lõpuks märkida linnukese oma suure unistuse ja eesmärgi taha – jõuda kuhugi oma blogiga.

Kes tähelepanelikud olid võisid märgata seda momenti, kui kuulutati välja kolmas koht ja ma suurest kohkumusest käe suule panin, kuna ma tahtsin nutma hakata. Olin tõesti surm-Surmkindel, et kui ma top 3 sain, siis just 3. koht kuulub minule, sest kes ikka mu poolt hääletaks. See oli ikka suur shokk, et ma sain 2. koha. Reaalselt proovisin laval pisaraid tagasi hoida, sest see tundus nii ebareaalne.

Kui ma täna suurest uudishimust häälte arvu läksin uurima, pidin perseli kukkuma. Tuleb välja, et mu poolt hääletas 431 inimest! Tõesti, kõik kes te mu poolt hääletasite, ma tahan teid tänada! See on lihtsalt uskumatu, et 5 aastat tagasi pähe võetud unistus läks täide!

Muidugi, mis blogija ma oleks kui ma ei räägiks ka EBAst endast. Kogu üritus oli nii armsalt tehtud, lava ja snäkilauad nägid ka suurepärased välja! Korraldus tundus olevat läinud igati edukalt, kõik sujus ilma suuremate apsakateta. Nägin üritusel palju toredaid inimesi ja muidugi blogijaid, keda ka ise jälgin. Ma julgesin vaid osadele tere öelda, seega sorry. Siiski, nii tore oli näha blogimaailma sõbrannasid ja elada ka neile kaasa! Näiteks Maris ehk Suhkruprintsess pani oma kategoorias võistluse kinni!!! Jällegi moment, kus tahtsin suurest rõõmust üles hüpata! Vaata ka siia, et näha meie ühist fotosessiooni.

Oeh, praegu vaatan seda teksti, lühike jutt, mis mul plaanis oli, läks liialt pikaks. Seega tõmban otsad siinkohal kokku ja ei jaura rohkem.

Suur suur suur suur aitäh teile veelkord, kes te mu poolt hääletasite! Ma luban veelgi rohkem põnevat kraami siia blogisse tuua, et te ei peaks minus pettuma! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.