Muu

Randomist random

Lisasin random pildi endast ka 😀

Jälle üks nädal möödas ja suvi on märkamatult alanud, või noh, kuigi märkamatult. See kuumus on lihtsalt tappev, aga mis ma vingun, olen enamus päevad konditsioneeriga kontoris olnud. Tegelikult selline teema, et töögraafik on nii hullumeelne olnud, et ma pole jõudnud pilte töödelda. Nüüd nädal läbi ja ma väga ei taha rikkuda oma head blogigraafikut. Seetõttu ma ei hakka veel seda poolikut seeriat jagama ja parem räägin natuke, mis järgmine nädal, õigemini alustades homsest, toimuma hakkab (kui reaalselt ärev ma selle üle olen).

Ma ütlen nii, et graafik tuleb hullumeelne, tegelt graafik oli juba kuu algusest saati päris hull. Kõik vabad päevad sisustatud, nt 4. ja 5. me käisime Laulasmaa spas ja ma võin öelda, et see oli vist ainus selline lebotamine. Kuigi spasse ma ei jõudnud, sest bikiinid jäid maha ja spa bikiinide valik oli väikestele naistele, mitte minusugusele elevandile :D.

Igatahes lühikokkuvõte mu hullumeelsest graafikust:

  • 3 päeva Lõuna-Eestit – umbes samamoodi nagu eelmisel aastal Link , aga seekord natuke teistmoodi ja ühe videoprojekti raames 🙂
  • 3 päeva rahulikult tööd
  • 3-ndal tööpäeva õhtul on mu parima sõbranna sünnipäevapidu.
  • Nädalavahetusel ehk laupäeval on meil plaanis üks fotoshuut teha ja peale seda otse EBAle minna.
  • kõigele sellele veel otsa pühapäeval Helsingisse üheks päevaks.
  • 2 päeva rahulikult tööl ja kolmandal päeval on töö pluss mu esimene event Veriffi siseselt, mida ma ise korraldan ehk photowalk 🙂

Jaa edasised päevad on lihtsalt kas tööl või planeerimata.

Nii imelik on blogis rääkida sellest, kui tihe graafik mul on ja natuke selline ärev tunne tuleb peale, mõeldes kui palju ikka teha on vaja. Reaalsuses ma ei taha oma poolikut pildiseeriat jagada, tahaks ikkagi kõige paremad palad oma blogisse panna. Seega, seekord siis selline postitus, neid väga tihti ei tule, sest pole eriti sisukad, aga vaadates seda graafikut siis võib öelda et pildimaterjali tuleb siit küll kuhjaga ja emotsioone, mida jagada, veel rohkem!

Olge siis mõnusad ja nautige seda suve nii kaua kuni seda veel on 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.