Muu

Hunt Kriimsilm ja tema seitse ametit ehk mida ma tegelikult teen

Vahepeal on tunne nagu oleksin selle blogi jälle hüljanud, aga tegelikult see pole nii! Tegelikkus on, et kirjaniku blokk on väga-väga reaalselt mul kallal ja lihtsalt pole osanud kirjutada millestki, mida oleks huvitav lugeda aga samas oleks ikkagi blogile teemakohane. Teema juurde tagasi – ma pole vist endast otseselt kunagi rääkinud, alati reisid, kus käisin, mis tegin. Mitte kunagi sellest millega ma tegelen, mis mu salahobi on või mida ma kogu aeg ainult sööks.

Pealkiri on tegelikult väga minu moodi – mul peaaegu on seitse ametit, aga mitte päris. Ametlikult töötan ma startupis Veriff verification specialistina. Meil on seal töökaaslastega nali, et tegelikult ma olen verification specialist, designer, fotograaf, ürituste korraldaja, sokidiiler, blogija ja salajane baaridaam (enne Veriffi töötasin nimelt baaris).

Ametinimetusi jagub, mõni natuke vähem tõsisem ja mõni rohkem, aga ideeliselt neid asju ikka on, mida ma teen. Ka salajasi hobisi on mul üsna palju kui nii võib öelda 😀

Hetkel teen ma peamise asjana tööl verificationit, Designer olen siis, kui tööl on vaja midagi disainida, disainin särke ja muid asju, isegi desktop pilte.

Fotograafiat pean enda teiseks tööks. See on mu kirg, mida proovin ikka pidevalt rohkem ja rohkem teha. 

See on tegevus, mida ma olen hea meelega nõus tegema ka peale 8 tunnise tööpäeva lõppu. Viimasel ajal on eriti hakanud meeldima paaride pildistamine – no appi kui armsad saavad inimesed olla.

Ürituste korraldaja läheb tegelikult Veriffis töötamise alla, kuna ma korraldan firmasiseseid  üritusi 😀 näiteks photowalkid, kultuuriõhtud ja muud värgid-särgid.

Sokidiiler on naljaga pooleks, kuna ma olen nii mõnelegi oma tiimikaaslasele sokke kinkinud sünnipäevaks. Sealt tekkis nali, et kui vaja ägedaid sokke, siis Caro on teie diiler 😀 

Blogijaks ei tahaks end isegi praegu nimetada, sest ma pole siia 2 nädalat jõudnud ja süümekad on massiivsed. Samas see on loogiline,  et minu elutempo kõrval on tavaline, et võib tekkida neid pause sisse. Siiski see ei meeldi mulle, tahaks kõike jõuda.

Salajane baaridaam – Kogu see postitus saigi alguse sellest, kui hakkasin mõtlema, et kas tasuks oma kokteili leiutisi siin blogis jagada? Mis Teie arvate, kas peaksin seda tegema? Näiteks Karlile, ühele oma sõbrale, tegin home-made maitseviina. Igatahes selline baarindus on mul salajaseks hobiks saanud. Vahepeal leiutan jooke, sest ma lihtsalt saan ja mulle meeldib maitsetega mängida.

See postitus on juba liiga pikaks veninud ja imelik oleks veel edasi jaurata 😀 

Avaldage siis arvamust, kas siin blogis on okei rääkida kokteilidest, kuigi tegemist on fototeemalise loomeblogiga? Äkki on veel midagi, mis teid huvitab? Rääkige kaasa ! 🙂 

väike mott endale taustaks
jagaks rohkem designi asju, aga kõik on Veriffiga seotud, mis ei tohi firmast välja saada 🙂
kodune maitsestatud viin, mille Karlile kingiks tegin
Väga tagurpidi tiimi särgiga pilt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.