Muu

Aasta 2019 – kuidas oli ja mida oodata aastast 2020?

Alles oli ju 2019. aasta algus!! Kuidas 2020 juba paistab, ma ei saa aru. Igastahes, minu jaoks on see aeg, kus vaja enda jaoks võtta see imelik aasta kokku. Kas ma olen ainuke, kes arvab, et 2019 oli nii imelik, et jube? Kuidagi palju selgust sai sel aastal ning üsnagi palju saavutatud. Ma lihtsalt ei tea, mega imelik vibe on olnud ja ise ka ei saa aru, mis toimub.

Et seda postitust mitte liiga pikaks muuta, teen ma oma aasta highlight listi (kõige meeldejäävamad momendid):

  • Veriffi tööle saamine, siiani ei jõua mulle kohale, kuidas ma sinna tööle sain. Praegu juba 9 kuud täis, seega eks miski mind müüs.
  • Küprose reis – Ahh, aastas peab korra ikka kuhugi reisima ja see reis oli lihtsalt nii imeline!!
  • Blogiauhinnad – Jällegi mega hämmingus, kuidas ma top 3 sain ja veel teise koha. Kust te kõik tulite, kes minu poolt hääletasite 😀 see on lihtsalt amazing!
  • Lõuna-Eesti trip – Mulle jäi see rännak kuidagi eriti hästi meelde. Kolm päeva rändamist mööda ilusaid kohtasid, ägedates ööbimiskohtades ka veel. Tõesti 10/10.
  • Korteri ost! – Jällegi ulme, kuidas selle aasta sisse mahtus ka korteri ost. Siiani ei saa aru, mis ime moodi, aga näe. Siin me oleme, koos Tomiga koduomanikud.

Rohkem vist polegi highlighte – selliseid ulmelisi, mis siiani tekitavad minus segadust, et kuidas?

Nüüd tahaks rohkem keskenduda, et mida enda 2020. aasta goalideks panna ja mida endale uueks aastaks lubada, et mitte olla liiga klišee – new year new me.

Olen vb natuke imelik ja loen horoskoope. Põhjus, miks ma sel aastal neid nii palju lugenud olen on see, et ükskõik kust ma loen või kelle oma ma loen, lubatakse imelist 2020. aastat. Ma isegi usun neid, sest siiski mina loon enda reaalsuse. Seega aasta 2020 tuleb isegi parem kui 2019! Ma ei kavatse lubada, et hakkan kaalu kaotama, sest mul pole tegelikult midagi viga. Ainult tüütu kõhupekk, millest vaja lahti saada. Peamised goalid on rohkem enesearenguga seotud.

  1. Ma tahan õppida videotega tegelemist – editing, monteerimine jne. Viimasel ajal on nii räigelt paelunud idee teha videosid meie rännakutest ja reisidest ning lihtsalt sheerida ägedaid drooniga tehtud klippe.
  2. Kulutada vähem aega sotsiaalmeedias. Ma sain aasta lõpus aru, et olen liialt keskendunud nendele neetud numbritele. Olen jätnud nii palju asju jagamata, kuna olen kartnud, et nagunii kellelegi ei meeldi. Reaalsus on see, et who cares! Kogu selle asja point on, et olla rohkem mina.
  3. Proovida rohkem keskenduda neile asjadele, mis on tähtsad. See mõte tuli hiljuti, kui alustasin ühe huvitava raamatu lugemist: “Work less achieve more”. Mul puudub work-life balance ja tahan selle 2020. aastal leida.
  4. Tahan kindlasti rohkem reisida ja rännata. Seiklemine on minu lemmik tegevus ja tahaks vähemalt korra saada Eestist kaugemale. Parem veel kui kaks korda, aga eks seda ole aasta jooksul näha.

Rohkem goale hetkel pähe ei tule, kuna ma armastan asjadel lasta jooksvalt kujuneda. Kui liialt palju goale endale panna, siis äkki suurem võimalus feilida? Üks asi on kindel – ma kavatsen töötada ja vaeva näha, et 2020 oleks mega amazing aasta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.