Fotograafia

PUHKUUUS

MUL HAKKAB KOHEEE PUHKUUUS ! Naljakas algus, aga nii see on. Ma võtan lõpuks, peale mitut aastat puhkuse, reaalselt proper puhkuse… Ma tõesti tunnen, kuidas mu ärevus on kusagil mäe tipus omadega, eriti viimased paar päeva. Ma ei saa kohvi juua nii, et mulle ei tuleks random paanikahoog peale. Võib-olla on see teadmine, et kohe hakkab puhkus või lihtsalt viimasel ajal stress nii üle pea kasvanud. Reaalsus on see, et mul pole kindlasti paar aastat korralikku pikka puhkust olnud, kus ma pole kusagil tööd või ei tegele tööga. Seega ma annan omale ja enda mentaal tevisele ühe pikema puhkuse, kus ma lihtsalt kavatsen puhata, lugeda raamatuid, käia niisama pildistamas ja mitte mõelda pidevalt töö peale. 

Praegune plaan on küll see, et ma pean minema üheks päevaks koosolekute pärast  tööle, aga see on rohkem mu vabatahtlik valik ja elan selle üle.

Puhkuse plaanid siis pildistada niisama ja lihtsalt nautida pildistamise tegevust, ehk siis ilma otsese ideeta minna jalutama ja pildistada. Plaanis on käia ka Soome Ikeas(kuna piletid sai ostetud enne, kui Eesti Ikea avati, oih 😀 ), minna kuhugi Eesti peale (Saaremaa ?) puhkama ja kui nüüd hästi läheb, siis saab ka uue koduga tegeleda, aga seda eks ole näha. Tegelikult nii vaadates on ikkagi palju tegevust puhkuse kohta, aga ma lihtsalt ei oska niisama istuda. Tänagi hea näide, ma nii üleväsinud, aga siiski sean end pärast tööd Pärnu poole üheks õhtuks, sest miks mitte. Olles siiski foto/loomeblogi, ei saa me postitust jätta ilma piltideta, seega ma jagan teiega pilte, mis said paar nädalat tagasi tehtud – 4 pildistamist 4 päevaga. Tunnistan, peale tööd veel nii palju pildistamisi teha oli raske, aga siin ma olen. Seega nautige või vaadake niisama 😀 

Also, soovitage asju, mida teha/näha/külastada puhkuse ajal ! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.