Fotograafia

Puhkuse klõpsud

Pole väga selline “käisin seal, tegin seda” inimene, aga siin ma omadega olen. Nädal möödas ja mida ma olen proovinud teha? Tegelikult olen proovinud puhata, aga see on rohkem välja tulnud nagu ma ainult töötaks ja töötaks.

Puhkuse alguses käisin Veriffikatega Rummus, siis õmblesin paar seelikut fantaasia fotoshuutide jaoks – selline casual work related stuff. Nädalavahetusel toimus Iland Sound, minu jaoks esimene kord seda üritust külastada – mega lahe oli, aga väsitav. Enne Iland Soundi käisime alpaka farmis neid armsaid loomi vaatamas (reaalis tahtsin nad kõik endaga koju tuua !!!). 

Praeguseks käes selline hetk, kus päeval sai ühe projekti jaoks endast koos Tomiga natuke pilte tehtud ja hetkel istun Kloogal kamina ees ning naudin veel neid viimseid puhkusehetki. Kuigi homme ja ülehomme on ka veel ametlikult puhkus, siis ma tubli tööhull suutsin ka need täita fotograafia sessioonidega. Tegelikkus on selline, et jutt on igav, parem vaadake pilte! 

Also, soovitage viise kuidas ma end töölainelt maha saaks, kasvõi üheks päevaks. Ma reaalis ei jaksa enam süümekaid tunda, et ma tööd ei tee. 😀

Note ka, enamus pildid tehtud telefoniga seega kvaliteedi vahe võib olla. 🙂

Juhtus ka see, et värvisin enda pea pärast ma ei tea mitmeid aastaid teist värvi :O

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.