Fotograafia,  Reisimine

Põgenedes rappa

Ma ei tea mitu nädalat juba kodus töötamist ja kodus olemist, ausalt mul on niiiiiiiiii kopp ees! Käed sügelevad, et võtta kaamera ja joosta välja pildistama, aga samas tahaks inimestest eemale hoida nii palju kui võimalik, selline keeruline kombo. Ma olen küll hakanud vaikselt katsetama kodus pildistamist ja jälle ideesid üles kirjutama, aga tegin vea ja ostsin omale Nintendo Switchi. Sinna läks ka kogu mu pildistamise mott, neetud Animal Crossing!!!! Tagasi normaalsete inimeste maale – ma olen omadega kuidagi tupikusse jõudnud, tahaks oma personal brandi edasi arendada, aga lihtsalt ei tea kuhu mida ja mis.

Et natukene igapäeva rutiinist välja saada, sai ühel päeval käidud Kodru rabas. See on huvitava pisikese vaatetorniga ning selline hea väljasõit vahelduseks.

Hiljuti põgenesime veelkord rappa, kuna ma tahan oma rabade seeriat jätkata ja lihtsalt oli vaja välja saada. Valisime sellised rabad, kus pole inimesi eriti palju inimesi, et vältida rahvamasse. Igastahes, võtsime ette Jalase loodusraja ja Loosalu loodusraja, mis asuvad üksteiest 40 minutilise autosõidu kaugusel. See oli hea vaheldus ja seiklus tavalisele kodus-tööl olemisele ja sai mõtted jälle mujale viia. Kõndida saime küllaltki palju, umbes 8km. See tundub päris hea distants, kuigi mul jäi see päev workout vahele, seega loodan, et kaloreid sai piisavalt kulutatud.

Rabad ise olid, no rabad. Kui oled juba üle 10 raba läbi käinud, siis nad hakkavad kõik ühte nägu vaikselt muutuma. Rabad olid sellised huvitavad – üks oli pika tee ja täiesti puutühja rabapinnaga. Teine kulges läbi madalate metsade kuni Eesti suurima rabajärveni.

Pole väga rohkem midagi teile neist rabadest kirjutada. Rohkem infot tuleb siiski rabade vol2 postituses, see coming soon.

Loosalu raba
õhtune Loosalu raba
Jalase rabajärv
Jalase loodusrada rabajärv
loodusfotograafia
Jalase loodusrada laudtee
raba laudtee
Kodru raba laudtee
Kodru rabajärv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *