Fotograafia,  Reisimine

Kuidas eriolukorra lõpp kõik inimesed loodusest koju ajas

Tegelt pole asi vist nii drastiline kui ma pealkirjas edasi annan. Mul vist lihtsalt vedas päevaga, sest Soomaa rabad olid inimtühjad. Nii hea oli lihtsalt ringi liikuda ja mitte mõelda, et 2+2 vaja hoida. Kui mu algne lootus oli sel päeval drooni lennutada, siis ilmataat vihkab mind ja iga kord on jube tuul, mis ei sobi mu pisikesele mesilasele. Vähemalt sain ma paar raba/sood oma pildikollektsiooni juurde ja saan juba järgmisel nädalal uue rabade listi välja tuua! Praegu just parim aeg minna rappa loodust nautima, kuna kõik inimesed on nagunii nüüd toas.

Igastahes, käisime veel käimata Soomaa rabad ja sood läbi ja siis ühe mitte raba matkaraja. Kuigi algne plaan oli minna hoopiski Ida-Virumaa poole, siis plaani muutusega otsustasime, et lähme teeme hoopis Soomaa tiiru ära, sest seal oli kuidagi rohkem radu, mida läbida. Kuna ma tegelt tegelen ka samal ajal kahe erineva projektiga, kuhu pilte vaja, siis see oli selline ideaalne päevane rännak. Soovitan teistelegi, et Soomaale tasub päevaks rändama minna, kuna seal on kõik sood ja rabad üksteise külje all (suhteliselt). Igav hakkab juba küll vaikselt neid rabasid rännates, kuna enamus rabad on siiski küllaltki ühte moodi. Mõni on sellise teistsuguse omapäraga või mingi ime vaatetorniga, aga mõni ikka juba tavaline. Selle projektiga on kindlasti välja kujunenud oma lemmikud, kuhu läheks iga kell tagasi, sest ma tean ennast piisavalt – ega ma kaua kodus ei püsi.

Igastahes loba lobaks, jagan teiega natuke raba pilte ja jääge siis kindasti ootama ka uut rabad vol 2 postitust. Seal saab olema mõni Tallinnale lähemalolev ja mõni Pärnule lähemal olev, seega loodan, et igaüks leiab sealt midagi.

Järgmise korrani!

Ingatsi raba
Loodusfotograafia
Riisa rabarada
Kevadine Koprarada
Riisa raba vaatetorn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *