Fotograafia,  Reisimine

Kruusateed, aknad ja metsad

Lõpuks jõudis kätte moment, kus mul on aega maha istuda ja jagada teiega natuke emotsioone oma suvisest seiklusest. Tegelikult hiljutine Lõuna-Eesti trip oli selline minipuhkus, sest kuidagimoodi juhtus nii, et mul sattus 3 vaba päeva olema. Ka Tomil olid samad päevad vabad, seega imelik oleks kui me poleks midagi sel ajal ette võtnud.

Meie väike trip kujunes enamasti kollaste akende taga ajamiseks ja otsimiseks. Selle käigus leidsime nii huvitavaid ja avastamata kui ka täiesti suvalisi kohti, mis oleks võinud vahele jääda. Üks märkimisväärne asi, mis ma kogu sellest reisist sain, olid sääsepunnid… Mu jalad on lihtsalt täis sääsehammustusi. Huvitav kas ma olen neile mingi magustoit või? Miks just minu jalad näevad välja nagu muttide poolt üles kaevatud maa? 😀

Igatahes tagasi teema juurde. Meil oli kolme päevane reis. Ajasime aknaid taga, ööbisime lahedas kuplis ja mina olin sääskedele õhtusöögiks.

Tartusse sai sõidetud südaööl, pärast mu tööpäeva, et saaks enam vähem välja puhanult hommikut alustada. Esimene päev oli meil kõige pikem ja kiirem, kuna olime endale trajektoori suuremas osas paika pannud ja oli vaja kõik aknad üles leida. Osade akende leidmine oli üsnagi keeruline isegi selle infoga, mis meil oli. Üks aken, mis pidi asuma Süvahavva külas, oli üldse eemaldatud või me lihtsalt ei suutnud seda üles leida. Mul oli küll pilt, mille järgi me leidsime üles sellel asuva maja, aga akent enam maja kõrval polnud. Öö veetsime ühes lahedas Airbnbs. Ma olen selle koha ka ühes oma postituses välja toonud Link. Kogemus oli nii lahe!! Me ööbisime läbipaistvas kuplis, mis asus katusel, ja saime põhimõtteliselt magada tähtede all, kui neid oleks vaid näha olnud. 😀

Teine Päev möödus probleemideta. Kõik kohad said üles leitud ja päev sai suhteliselt kiiresti lõpetatud. Käisime näiteks Suurel Munamäel, kus mina käisin viimati äkki 15 aastat tagasi. Jooksin Sangaste lossi ees ükssarviku kostüümiga ringi, mis täiesti tavaline asi ju.

Õhtu lõpetasime Tomi vanemate maakodus Otepääl, kus saime natuke puhata ja lihtsalt nautida õhtut kamina ees.

Kolmas päev oli vastikult sombune, kogu aeg tibutas vihma ja polnud eriti meeldiv ilm, seega me tegime kõik asjad suhteliselt kiiresti ära, et saaks varakult tagasi Tallinna, et järgmiseks tööpäevaks välja magada. Muidugi sai käidud ka Elistvere loomapargis, kus kohtasin peaaegu enda nimelist karu! Karu nimi on Karoliina, minu nimi on lihtsalt C-ga ja ühe i-ga. Kuigi mõmmik magas terve meie seal oldud aja ja ilvest me ka ei näinud, nägime muid loomi, kelle peale teha awwwwww.

Kuna tegemist siiski peamiselt foto blogiga, siis proovisin selle reisikese lühidalt kokku võtta ja jagada teiega natuke pilte. Saladuskatte all reedan, et mul küpseb ka esimene videoprojekt, mille mina ja Tom (kaks amatööri) ette võtsime. Seega ei taha ma väga palju sisu välja tuua ja seetõttu ka selline lühem kokkuvõte.

Nautige pilte, mina lähen sügan oma sääsepunne edasi. Olge mõnusad !

Meie ülimalt lahe ööbimis koht !
Kahjuks sellele vaatetornile tehti hooldust 🙁
Pisike sõber

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.