Fotograafia,  Muu

Fotograafi koroonapäevikud

Täna sai ametlikult täis 4 nädalat kodus olemist. Aeg on üllatavalt kiiresti läinud siin koduseinte vahel, kuigi vahepeal olen siiski oma varba ka toast välja tõstnud. Kodus olles olen natuke hulluks läinud, rohkem trenni hakanud tegema ja natuke rohkem oma elu üle mõtlema. Peale selle, et olen üks õnnelik inimene, sest mul on töö, mida saan kodust teha, on just elu üle mõtlemine teine peamine asi, mis aega sisustab. Kuigi jah, see koroona pani ikka korraliku paugu mu fotograafiakarjääri unistusele, siis olen selle aja jooksul hakanud mõtlema. On hea, et see praegu tuli, mitte hiljem, kui fotograafia oleks olnud mu ainus sissetulek. Võib-olla praegu maailmas toimuv hirmutas mind ära, kuid ma ei kiirusta ja ei taha enam nii väga ollagi full time fotograaf. Mulle isegi meeldib mõte, et saan fotograafiat oma side hustle-na teha ja ei kaota nii lihtsalt kirge selle ala suhtes. Ma loodan, et see lahendus ei too pidevat burnouti, aga eks ole näha kui aeg kunagi sealmaal on.

Muude teemade juurde – kuigi mu blogi projektid ja muud projektid on praegu pausile pandud, ma siiski naudin seda kodus olemist. Üks asi, mis mind reaalselt häirib on see, et poes käimine on kõige suurem peavalu maailmas, sest 2/3 ajast on mul paanikahoog lihtsalt selle pärast, kui palju inimesi poes on. Teine on see, et rabadesse ei kannata minna, kuna inimesi on seal samamoodi massides. Kolmandaks, pakid liiguvad sada aastat, kuna Omniva on ülekoormatud. Muidu kõike muud vaadates ma naudin täiega!

Mul on elus esimest korda nii palju motti, et teha iga päev 20 minutit trenni ja juba näen ka tulemusi , et siis suvekeha siit ma tulen!! Olen võtnud korteri remondi lõpuks käsile! No ega sellel otseselt midagi viga enne polnudki, aga iga päev siin olles, olen enam ja enam hakanud märkama asju, mis mind häirivad. Näiteks toome minu suure uhkusega üles pandud palmilehtedega tapeedi – appi kuidas see mind häirima on hakanud. Seega plaan on see sein tühjaks teha! Varsti peaks ka uus diivan jõudma, seega tuleb uus korteri update postitus ka!

Pildistamist pole ma õnneks unarusese jätnud siin kodus passides. Pidevalt proovin leiutada omale asju ja ideesid, mida pildistada, et loovust mitte päris ära kaotada. Võtsin isegi Instagramis 14-päevase fotoprojekti ette, aga see jäi unarusse kuskil kümnendal päeval, seega noh, ma vist peaks selle ka lõpuni siiski tegema. Fotograafia vallas olen ma lihtsalt vaadanud igasugu koolitusi ja asju, et end arendada ja olen jõudnud järeldusele, et lõpuks saavutasin selle fototöötlus stiili, mida ma olen nii kaua üritanud saavutada! Panen alla pilte ka, ehk seal kajastub seda stiili!

Uhhh, palju sai kirjutatud fotoblogi kohta, seega ma lisan ikka hunnikus pilte, mis viimase 3 nädala jooksul tehtud on.

Ilusaid pühi ka teile!

fotograaf Tallinnas
foto ülevalt
Photo from above
Tallinn fotograaf
kassifoto
Munadepüha foto
egghunt photo
Veriff traditions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.