Fotograafia

Blogija pildistab blogijat.

Eelmisel nädalal juhtus selline tore asi, et käisin koos Marisega Järva-Jaanis pildistamas. Olime pikalt planeerinud ja lõpuks jõudis siis see aeg ka kätte. Viimane kord, kui meil oli plaanis pildistama minna, siis otsustas tervis mind alt vedada ja jäin haigeks. Pärast seda kolis Maris kaugele ja nii jäigi see pildistamise plaan kusagile kaugele tagaplaanile. 

Me tutvusime nii lahedalt, täiesti randomilt blogijate grupi kaudu, lihtsalt jutt hakkas sealt edenema. Käisime koos EBA-l nii, et me kumbki ei teadnud, et saime selle kirja, kus mainiti midagi auhinna võitmise kohta. Meie mõlema emotsioon, kui teada saime, oli ikka super. Nii hea meel oli näha oma sõbrannat seal laval ja veel see, et esimene koht tuli koju – ma olin ikka nii uhke 😀

Seekord pildistama minnes pidi muidugi ka miskit juhtuma. Ma küll ei jäänud haigeks, aga autol otsustas sidur keset Ülemiste ristmikku õhku lennata (kindlasti pole õige väljend, aga kuidas muudmoodi kirjeldada seda pauku, mis käis). Minu õnneks on Tomil abivalmis perekond ja saime ta venna naiselt autot laenata, pildistamine sai ikka toimuda. 

Irooniliselt oli hommikul Marise poole sõites ilm nii ilus ja päikesepaisteline, et appi kui hea. Kahjuks Järva-Jaanile jõudes oli nii sombune, et lausa kahju, aga isegi sellise sombuse ilmaga saime nii ilusaid pilte. Alguses oli idee, et äkki ma teen Marisega midagi fantaasiashuudi moodi, aga kuna kogu see autosaaga ajas pea laiali, siis ununesid kõik sellised mõtted ja tegime üksteisest casual portreesid. Pilte sai päris palju, saate ise kohe piltidelt vaadata, kui ilus sõbranna mul on – amazing !!!

Kindlasti minge vaadake ka tema postitust : https://www.suhkruprintsess.ee/2019/10/suhkruprintsess-ja-ookulliblogi-said.html?fbclid=IwAR1euKC2lxiKeq-5kAi16-NUFAVrrEp87aJnOc23uofJbdczX6Lo0ZUTPGg

Marise tehtud pildid 🙂

Väga haruldane nähtus mina juuksed kinni ja ilma tukkata :O

Minu tehtud pildid ja mis olid minu lemmikud 🙂


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.